Beskrivelse
Tekniske parametere
OM PÅHENGSMOTORER
CALON GLORIA leverer fiskebåtmotorer (3-60 HK)
CALON GLORIA tilbyr et bredt utvalg av-båtmotorer med høy ytelse, ideelle for fiskeapplikasjoner, med alternativer fra 3 HK til 60 HK. Enten du navigerer i rolige innlandsvann eller takler åpent hav, leverer motorene våre påliteligheten og kraften du trenger for ethvert fiskeeventyr.
Nøkkelfunksjoner
- Allsidig kraftutvalg: Velg mellom 3 HK for små båter til 60 HK for større fartøy med høy- ytelse.
- Varighet: Bygget for å tåle de tøffe forholdene i både ferskvanns- og saltvannsmiljøer.
- Drivstoffeffektivitet: Designet for optimalt drivstofforbruk, noe som sikrer at du bruker mer tid på vannet og mindre på å fylle drivstoff.
- Stillegående og jevn drift: Nyt en fredelig fiskeopplevelse med motorer konstruert for lav støy og vibrasjon.
- Brukervennlighet: Bruker-vennlige funksjoner som elektrisk start, krafttilt og ergonomiske kontroller for økt brukervennlighet.
Perfekt fortrolling, offshorefiske og fritidsbåtliv, CALON GLORIA-motorer gir pålitelig ytelse og eksepsjonell verdi for både fiskere og båtfolk.
Trenger du hjelp til å velge riktig motor for din båt? Vi er her for å bistå med ekspertanbefalinger skreddersydd for dine spesifikke behov.

RESERVEDELER

Bedriftsintroduksjon

Grunnlagt i 2016 i Huzhou med en innledende investering på 5 millioner dollar,Zhejiang Canglong Power Machinery Co., Ltd.(CALON GLORIA) etablerte seg raskt med avansert produksjonsutstyr og et dyktig FoU-team.
Etter hvert som virksomheten vokste, investerte selskapet ytterligere 18 millioner dollar for å bygge et nytt 15 000㎡ anlegg. I 2020 flyttet CALON GLORIA til Haining, Jiaxing for å imøtekomme dens ekspanderende virksomhet.


Vi tilbyr et bredt utvalg av påhengsmotorer, inkludert:
- 2-takts modeller: 3HP, 5HP, 9,8HP, 15HP, 20HP, 30HP, 40HP
- 4-takts modeller: 6 HK, 20 HK, 60 HK EFI
- Elektrisk påhengsmotor: 40 HK
Gjennom pågående teknologisk innovasjon har CALON GLORIA sikret seg 25 patenter per juli 2023, som dekker kritiske komponenter som oljeforsyningssystemer, girtesting og undervannsutstyrs festesystemer. Vi er stolte av å tilby ekte hestekrefter, og skille oss fra konkurrenter med nøyaktig og pålitelig ytelse.
Siden grunnleggelsen har vi vært forpliktet til bedriftens samfunnsansvar, og samarbeidet med organisasjoner somShuguang redning, Blue Sky Rescue, ogKina Røde Kors frivillige foreningå støtte offentlige velferdsinitiativer.

Online fabrikk






Showroom

Anmeldelser

2-takts påhengsmotor hurtigstartguide
- Installer påhengsmotoren med anti-kavitasjonsplaten 25 mm under båtbunnen; sørg for at motorhuset passer til båten.
- Bruk blyfri bensin, #92 eller høyere.
- Anbefalt 2-motorolje: TC-W3.
- Anbefalt girolje: GL-4 80W90.
- Drivstoffblanding:
- Første 10 timer: 25:1 (bensin: 2-taktsolje)
- Etter 10 timer: 50:1 (bensin:2-taktsolje)
- Skift girolje etter 10 timer, deretter hver 50. time (sjekk regelmessig for vann).
Populære tags: fiskebåtmotorer, Kina fiskebåtmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
2 SLAG30HP PÅHENGSMOTOR
EKSTRA MODELLER:
T30BS--- Rorkultkontroll; Manuell start; Kort skaft
T30BL--- Rorkultkontroll; Manuell start; Langt skaft
T30BWS--- Rorkultkontroll; elektrisk start; Kort skaft
T30BWL--- Rorkultkontroll; elektrisk start; Langt skaft
T30FWS--- Fjernkontroll; elektrisk start; Kort skaft
T30FWL--- Fjernkontroll; elektrisk start; Langt skaft
| MODELL | T30 |
| Type | 2 Slag |
| akterspeilhøyde | 423 mm (S) / 550 mm (L) |
| Dimensjon | 843*399*1146 mm (S) / 843*399*1273 mm (L) |
| Tørr vekt | 53 kg(S) /54,5 kg(L) |
| Maks. RPM-område | 4500-5500r/min |
| Maks. Outpower | 22,1 kW (30 HK) |
| Område for tomgangsturtall | 1150±50 r/min |
| Motortype | 2-syl. |
| Forskyvning | 496 cc |
| Boring × Slag | 72×61 mm |
| Tenningstidspunkt | CDI |
| Styresystem | Rorkult / fjernkontroll |
| Starter systemet | Manuell / elektrisk start |
| Girskifte | F-N-R |
| Girforhold | 2.08(27/13) |
| Trim og vipp | Håndbok |
| Drivstofftankkapasitet | Utvendig 24L |
| Kapasitet for girolje | Utvendig 24L |
| Blandingsforhold | 50:1 |
| Propell | 9 7/8 ×12-F |
Et par
18 hk båtmotorNeste
Twin Engine påhengsmotorSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











