Beskrivelse
Tekniske parametere
Om påhengsmotorer
Ser du etter en pålitelig-motor med høy ytelse? Calon Gloria 15HP 2-takts påhengsmotor (kompatibel med Yamaha 15F) er et eksepsjonelt valg i CG-serien, kjent for sin lette, kompakte og kraftige design. CG 15HP påhengsmotoren er ideell for små aluminiumsfiskebåter, toppers, gummibåter og tenders, og gir kraften og påliteligheten til å håndtere enhver reise. Med mange års bevist ytelse er T15 designet for å ta deg dit du skal og bringe deg trygt tilbake hver gang. Enten for rekreasjons- eller profesjonell bruk, 15HP påhengsmotoren er bygget for de som krever holdbarhet og styrke på vannet.
Bedriftsintroduksjon
Drevet av fortreffelighet har vi utviklet en rekke utenbordsmotorer, inkludert 2-taktsmodeller (3hk, 5hk, 9,8hk, 15hk, 20hk, 30hp, 40hp), 4-taktsmodeller (6hk, 20hk, 60hp EFI) og en 4-takts modeller. Vår forpliktelse til innovasjon har ført til 25 patenter per 24. juli 2023, som dekker fremskritt innen oljeforsyning, girtesting og fiksering av undervannsutstyr. Ved å opprettholde genuine hestekreftstandarder har vi oppnådd sterk forbrukertillit midt i markedsproblemer med oppblåste hestekrefter.

Sertifikater

Verksted




Hos Calon Gloria tror vi at et rent, godt-administrert verksted er grunnlaget for kvalitet-hver detalj i produksjonsmiljøet vårt gjenspeiler vår forpliktelse til fortreffelighet.
Redningsteam





I 2020 inngikk Calon Gloria et samarbeid med Renze Rescue Team for å sikre en trygg og hyggelig kryssing av Qiantang-elven for alle svømmere.
Mens han utvidet virksomheten, har Calon Gloria aldri mistet sitt sosiale ansvar av syne. Vi tror at ekte bedriftsvekst ikke bare måles ved markedssuksess, men også av våre bidrag til samfunnet.
Under store flom har vi donert påhengsmotorer til katastrofe-rammede områder for å støtte frontlinjens rednings- og dreneringsoperasjoner;
Vi gir jevnlig profesjonell opplæring i påhengsmotordrift, vedlikehold og vannsikkerhet til redningsteam, og hjelper dem med å forbedre sine beredskapsevner;
For store-vannbaserte-offentlige arrangementer og redningsoppdrag tilbyr vi gratis påhengsmotorer og teknisk støtte, og sender ingeniører til nettstedet for å sikre sikkerhet og problemfri drift.
Gjennom denne innsatsen oppfyller Calon Gloria stolt sin forpliktelse til offentlig velferd, og streber etter å være en ansvarlig og medfølende produksjonsbedrift.
Sjekkliste for oppstart av påhengsmotor
1. Åpne luftventilen på begge drivstofftankene (innebygd- og utvendig).
2. Koble den eksterne drivstoffledningen til motoren.
3. Sett drivstoffbryteren til "på".
4. Sett nødbryterlinen godt inn.
5. Rist drivstofftanken for å blande etter blanding, vekk fra brannkilder.
6. Bekreft at giret er i nøytral.
7. Koble drivstoffslangen til motoren, pump pæren 3–5 ganger med pilen pekende mot motoren.
8. Åpne choken litt, sett på gassen for å starte, lukk deretter choken og la motoren gå på tomgang i 3–5 minutter for å varmes opp.
9. Løft motoren opp av vannet når den ikke er i bruk; senk den ned igjen når det er nødvendig.
10. For langtidslagring-kan du tømme drivstoffet helt.
Populære tags: 15hk påhengsmotor, Kina 15hk påhengsmotor produsenter, leverandører, fabrikk
2 TAKTS 15HK PÅHENGSMOTOR
EKSTRA MODELLER:
T15BS--- Rorkultkontroll; Manuell start; Kort skaft
T15BL--- Rorkultkontroll; Manuell start; Langt skaft
T15BWS--- Rorkultkontroll; elektrisk start; Kort skaft
T15BWL--- Rorkultkontroll; elektrisk start; Langt skaft
T15FWS--- Fjernkontroll; elektrisk start; Kort skaft
T15FWL--- Fjernkontroll; elektrisk start; Langt skaft
| MODELL | T15 |
| Type | 2 Slag |
| akterspeilhøyde | 440 mm (S) 567 mm (L) |
| Dimensjon | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (L) |
| Tørr vekt | 38 kg(S) 40kg(L) |
| Maks. RPM-område | 4500-5500r/min |
| Maks. Outpower | 11kW |
| Område for tomgangsturtall | 850~50 r/min |
| Motortype | 2-syl. |
| Forskyvning | 246 cc |
| Boring × Slag | 56×50 mm |
| Tenningstidspunkt | CDI |
| Styresystem | Rorkultkontroll / fjernkontroll |
| Starter systemet | Manuell / elektrisk start |
| Girskifte | F-N-R |
| Girforhold | 2.08(27/13) |
| Trim og tilt | Håndbok |
| Drivstofftankkapasitet | Utvendig 24L |
| Kapasitet for girolje | 0.25 L |
| Blandingsforhold | 50 : 1 |
| Propell | 9 1/4 × 9-J tommer. |
Et par
5 påhengsmotorbåtNeste
30 hk påhengsmotorSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like













