Beskrivelse
Tekniske parametere
Om påhengsmotorer
Bærbare påhengsmotorer tilbyr lett, kompakt design og enkel transport. Perfekt for mindre båter, de gir pålitelig ytelse, drivstoffeffektivitet og enkel betjening, noe som gjør dem ideelle for fritidsbåter og korte turer.
Fabrikk






Klient




Hva er CDI (tenningssystem)?
CDI (Capacitor Discharge Ignition) er et tenningssystem som er mye brukt i små motorer, spesielt i motorsykler, gressklippere og motorsager. Den lagrer elektrisk energi i en kondensator og frigjør den som en høy-spenningsstrøm ved behov, og genererer en kraftig gnist for rask og pålitelig tenning. Dette systemet er kjent for sin enkle struktur, raske respons og høye effektivitet, noe som gjør det spesielt egnet for operasjoner med høy-hastighet. CDI forbedrer ikke bare motorytelsen, men reduserer også utslippene, noe som gjør den til en viktig komponent i moderne småkraftsutstyr.
Populære tags: bærbare påhengsmotorer, Kina bærbare påhengsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
4 TAKTS F6 KORTSKAFTET PÅHENGSMOTOR
CG MARINE 6HP firetaktsmotoren har en elegant matt finish, forbedret ytelse og en redesignet struktur. Den er kompatibel med SOLAS-propeller og tilbyr en ergonomisk utformet kropp for enkel håndtering. Interiøret er godt-organisert, håndtaksmonteringen sikrer større komfort, og den gir uanstrengt manuell start og jevn girskifting.
| MODELL | F6 |
| Type | 4 takt |
| akterspeilhøyde | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Dimensjon | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Tørr vekt | 27 kg |
| Maks. RPM-område | 4500-5500r/min |
| Maks. Outpower | 4,4 kW (6 HK) |
| Område for tomgangsturtall | 1550±50 r/min |
| Motortype | 1-syl. |
| Forskyvning | 139 cc |
| Bore X-slag | 62*46 mm |
| Tenningstidspunkt | CDI |
| Styresystem | Rorkulthåndtak |
| Starter systemet | Manuell start |
| Girskifte | F-N-R |
| Girforhold | 2.08(27/13) |
| Trim og vipp | Håndbok |
| Drivstofftankkapasitet | Utvendig 12L |
| Kapasitet for girolje | 0.1 L |
| Blandingsforhold | 50 : 1 |
| Propell | 7 1/2X8-BL |
Et par
Nye båtmotorer utenbordsSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like










