Beskrivelse
Tekniske parametere
OM PÅHENGSMOTORER
Marine påhengsmotor er et allsidig og kraftig fremdriftssystem som brukes i ulike typer båter. Den marine påhengsmotoren er montert på akterspeilet på båten, og kombinerer både motor og styremekanisme i en enhet. Sammenlignet med innenbordsmotorer tilbyr marine utenbordsmotorer enklere installasjon og vedlikehold, noe som gjør den til et populært valg for fritids- og kommersielle fartøyer. Med teknologiske fremskritt er moderne marine påhengsmotorer designet for å være mer-drivstoffeffektive, miljøvennlige og holdbare, og sikre pålitelig ytelse i både rolig og røft farvann.
Fabrikkinteriør





Forseglingstest


Pakke



Lager






Sertifikater

FAQ
Spørsmål: 1. Har du CE-godkjenning?
A: Ja, det har vi.
Spørsmål: 2. Hva er minimum bestillingsmengde (MOQ)?
A: MO 1
Spørsmål: 3.Hva er betalingsbetingelsene dine?
A: T/T (telegrafisk overføring), L/C (kredittbrev), etc
Spørsmål: 4. Hva er ledetiden for produksjon og levering?
A: 1-3 virkedager for prøver
14-21 virkedager for massebestilling
Spørsmål: 5.Gir du prøver?
A: Ja. Klienter betaler prøvene og til og med fraktkostnaden.
Spørsmål: 6.Hva er fraktalternativene?
A: luftfrakt, sjøfrakt, ekspress etc.
Spørsmål: 7. Kan du gi et opprinnelsessertifikat?
A: Ja.
Spørsmål: 8.Hva er kvalitetskontrollprosessene dine?
A: Alle CG-påhengsmotorer gjennomgår holdbarhetstesting i flere-trinn i testbassenger, innsjøer, elver eller hav, og en sekundær inspeksjon utføres for lufttettheten til det nedre dekselet.
Spørsmål: 9. Kan du imøtekomme tilpasninger eller spesielle forespørsler?
A: Dekaler / design av pakkene kan tilpasses etter dine ønsker på grunnlag av en viss mengde; Dessuten tilbyr vi flere fargealternativer og utenbordsreservedeler fra andre merker
Spørsmål: 10. Hvor lenge kan jeg få tilbakemeldingen etter at vi har sendt forespørselen?
A: Vi svarer innen 12 timer.
Populære tags: marine påhengsmotor, Kina marine påhengsmotor produsenter, leverandører, fabrikk
4 TAKTS 20HK PÅHENGSMOTOR
CG MARINE 20 hk firetaktsmotoren har en ny matt finish, oppgradert ytelse og en forsterket struktur. Den er kompatibel med SOLAS-propeller og designet for enkel håndtering. Interiøret er godt-organisert, håndtaket er ergonomisk forbedret, og det gir enkel manuell start sammen med jevnere girskift.
| MODELL | F20 |
| Type | 4 takt |
| akterspeilhøyde | 438 mm (S) 565 mm (L) |
| Dimensjon | 1048*386*1097 mm (S) / 1048*386*1224 mm (L) |
| Tørr vekt | 53,8 kg(S) 55,8 kg(L) |
| Maks. RPM-område | 5000-6000r/min |
| Maks. Outpower | 14,7 kW |
| Område for tomgangsturtall | 1050±50 r/min |
| Motortype | 2-syl. |
| Forskyvning | 362 cc |
| Bore X-slag | 63,0 x 58,1 mm |
| Tenningstidspunkt | CDI |
| Styresystem | Rorkultkontroll / fjernkontroll |
| Starter systemet | Manuell start / elektrisk start |
| Girskifte | F-N-R |
| Girforhold | 2.08(27/13) |
| Trim og vipp | Håndbok |
| Drivstofftankkapasitet | Utvendig 24L |
| Kapasitet for girolje | 0.25 L |
| Propell | 9 1/4X11-J1 |
Et par
Påhengsmotor for jolleNeste
Små 4-takts båtmotorerSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like










