Beskrivelse
Tekniske parametere
Om påhengsmotorer
CALON GLORIA er forpliktet til bruker-sentrert design, miljøvennlighet, ytelse og pålitelighet. Målet er å tilby godt-designløsninger som er enkle og praktiske å bruke.
Egenskaper til 4-takts 6HP påhengsmotor
- Forgasseren er utformet med en tilt-bestandig struktur, slik at båten kan opprettholde et jevnt drivstofftilførselssystem selv når den vippes mellom 40 grader og 45 grader.
- Forgasseren er utstyrt med to drivstoffinntak; den ene kobles til motorens drivstoffpumpe, mens den andre kobles til den innebygde- drivstofftanken, med en automatisk pumpe for å lette motorstart.
- Girkassen bruker koniske spiralgir for å forbedre styrken, redusere støy, gi et høyere reduksjonsforhold og forlenge levetiden.
- Den opprettholder normal drift ved -5 grader, under rask retardasjon og under nullhastighets rask akselerasjon.
- Den optimaliserte utformingen inneholder funksjoner som beskytter mot-luke og-fiskenett med en smart strukturell design.
- Smøresystemet er utstyrt med en peilepinne og et visuelt peilepinnevindu for mer intuitiv overvåking.
- Den har en større forskyvning, og gir en utgangseffektøkning på 3-5 %.
- Den våte sumpen og det tvungne smøresystemet beskytter motoren bedre.
- Det digitale CDI-tenningssystemet gir enkel start og rask gassrespons, noe som gjør manuell start rask, smidig og pålitelig.
Andre fordeler:
- Fet design med stort håndtak for enklere bæring og betjening. I tillegg til den innebygde- drivstofftanken på 1,1 liter, inkluderer den en bryter for å koble til en ekstern drivstofftank og plugg, noe som gjør det enkelt, raskt og effektivt å bruke.
Bedrift

Basert på prinsippet om fortreffelighet har vi suksessivt lansert 2-takts påhengsmotorer: 3hk/5hk/9,8hp/15hp/20hp/30hp/40hp, 4-takts påhengsmotorer:6hk/20hk/60hk EFI og elektriske påhengsmotorer: 40hk. Når det gjelder teknologisk innovasjon, har vi også oppnådd bemerkelsesverdige resultater. Fra 24. juli 2023 hadde vi oppnådd 25 patenter, som dekker ulike felt, for eksempel utstyr for oljeforsyningssystem for påhengsmotorer, girtestenheter og feste- og strammeanordninger for undervannsgir. Som svar på spørsmålet om virtuelle hestekrefter i markedet, har vi alltid fulgt prinsippet om ekte hestekrefter, og oppnår gradvis ros fra forbrukerne.
Ekte skudd
Samarbeide med veldedige organisasjoner for å skaffe redningsutstyr.




2018 Huaihe River Rescue Drill
Montering av påhengsmotor
Påhengsmotoren bør monteres slik at båten er godt balansert. Ellers kan båten være vanskelig å styre. For båter med en-motor, monter påhengsmotoren på senterlinjen (kjøllinjen) til båten.

Monteringshøyde
For å kjøre båten med optimal effektivitet, må vannmotstanden (motstanden) til båten og ut-motoren gjøres så lite som mulig. Monteringshøyden på påhengsmotoren påvirker vannmotstanden i stor grad. Hvis monteringshøyden er for høy, har kavitasjon en tendens til å oppstå, og dermed reduseres fremdriften; og hvis propellspissene kutter luften, vil motorhastigheten stige unormalt og føre til at motoren overopphetes. Hvis monteringshøyden er for lav, vil vannmotstanden øke og dermed redusere motorens effektivitet. Monter påhengsmotoren slik at anti-kavitasjonsplaten er mellom bunnen av båten og et nivå 25 mm (1 tommer) under den.

Populære tags: 4-takts 6hk påhengsmotor, Kina 4-takts 6hk påhengsmotor produsenter, leverandører, fabrikk
4-takts 6HK påhengsmotor
| MODELL | F6 |
| Type | 4 takt |
| akterspeilhøyde | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Dimensjon | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Tørr vekt | 27 kg (S) 28 kg (L) |
| Maks. RPM-område | 4500-5500r/min |
| Maks. Outpower | 4,4 kW (6 HK) |
| Område for tomgangsturtall | 1550±50 r/min |
| Motortype | 1-syl. |
| Forskyvning | 139 cc |
| Bore x slag | 62 x 46 mm |
| Tenningstidspunkt | CDI |
| Styresystem | Rorkulthåndtak |
| Starter systemet | Manuell start |
| Girskifte | F-N-R |
| Girforhold | 2.08(27/13) |
| Trim og vipp | Håndbok |
| Drivstofftankkapasitet | Utvendig 12L |
| Kapasitet for girolje | 0.1 L |
| Propell | 7 1/2X8-BL |
Et par
4 påhengsmotorbåtNeste
4-takts påhengsmotoroljeSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like










