7 marine påhengsmotorer
Lett og bærbar
Flere fargealternativer
En større sylinderboring gir større kraft
CDI-tenningsautomatikk-fremsetter gnisttiming for optimal kraft i alle hastigheter
Sertifisert av China Classification Society (CCS)
Anbefalt gummibåtlengde: 3,8-4,2m
Beskrivelse
Tekniske parametere
Om påhengsmotorer
For en båt designet for å frakte 7 personer, vil du vanligvis ha marine påhengsmotorer med nok hestekrefter for å sikre sikkerhet og god ytelse. Her er noen anbefalinger:
1,50 hk til 90 hk:
-Dette området er vanligvis egnet for større båter (rundt 16 til 20 fot). En 50 hk motor kan fungere for lettere båter, mens en 75 hk eller 90 hk motor gir mer kraft for tyngre last eller tøffere farvann.
2. Spesifikke anbefalinger:
- Bay Boats eller Center Console Boats: Disse klarer seg ofte bra med motorer på 60 hk til 90 hk.
- Pontonbåter: Avhengig av størrelsen kan en motor på 40 til 90 hk være passende. Større pongtonger (20 fot og over) kan ha nytte av 70 hk eller mer.
- Skiffs eller Jon Boats: En 40hk til 60hk motor kan være tilstrekkelig, men sørg for at båten er klassifisert for den lasten.
3. Hensyn:
- Vektkapasitet: Sjekk alltid båtens vektkapasitet, som inkluderer passasjerer, utstyr og drivstoff.
- Vannforhold: For røft vann anbefales en motor med høyere hestekrefter for bedre ytelse og sikkerhet.
Det er viktig å konsultere båtprodusenten eller forhandleren for å finne den beste motorstørrelsen basert på den spesifikke båtmodellen og dens tiltenkte bruk.
2 TAKTS 20HK PÅHENGSMOTOR
Calon Gloria 2-takts 20 HK påhengsmotor har en kraftig 326cc slagvolum, designet for å levere imponerende ytelse på vannet. Med en boring og slaglengde på 62 x 54 mm oppnår denne motoren effektiv forbrenning og effekt. Den robuste sylinderutvidelsen øker holdbarheten, og sikrer pålitelig drift under forskjellige forhold.

Kundebilder




Sertifikater

Sjekkliste for oppstart av påhengsmotor
1. Åpne luftventilen på begge drivstofftankene (innebygd- og utvendig).
2. Koble den eksterne drivstoffledningen til motoren.
3. Sett drivstoffbryteren til "på".
4. Sett nødbryterlinen godt inn.
5. Rist drivstofftanken for å blande etter blanding, vekk fra brannkilder.
6. Bekreft at giret er i nøytral.
7. Koble drivstoffslangen til motoren, pump pæren 3–5 ganger med pilen pekende mot motoren.
8. Åpne choken litt, sett på gassen for å starte, lukk deretter choken og la motoren gå på tomgang i 3–5 minutter for å varmes opp.
9. Løft motoren opp av vannet når den ikke er i bruk; senk den ned igjen ved behov.
10. For langtidslagring-kan du tømme drivstoffet helt.
Populære tags: 7 marine påhengsmotorer, Kina 7 marine påhengsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
2 TAKTS 20HK PÅHENGSMOTOR
| MODELL | T20 |
| Type | 2 Slag |
| akterspeilhøyde | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Dimensjon | 878*343*1077 mm (S) 878*343*1204 mm (L) |
| Tørr vekt | 41 kg(S) 42kg(L) |
| Maks. RPM-område | 5200-5800r/min |
| Maks. Outpower | 14,7kw |
| Område for tomgangsturtall | 1600±50 r/min |
| Motortype | 2-syl. |
| Forskyvning | 326 cc |
| Boring × Slag | 62×54 mm |
| Tenningstidspunkt | CDI |
| Styresystem | Rorkultkontroll/fjernkontroll |
| Starter systemet | Manuell start/elektrisk start |
| Girskifte | F-N-R |
| Girforhold | 1.85(24/13) |
| Trim og vipp | Håndbok |
| Drivstofftankkapasitet | Utvendig 24L |
| Kapasitet for girolje | 0.37 L |
| Blandingsforhold | 50:1 |
| Propell | 9 1/4 × 9 |
Et par
3.5 påhengsmotorSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like










