2-takts 30 HK bensin påhengsmotorleverer sterk 30HP ytelse i en bærbar design. Med manuell start, vannkjøling og et pålitelig tenningssystem er den perfekt for fiske, fritidscruise eller bruk som reservemotor.
Beskrivelse
Tekniske parametere
Om påhengsmotorer
2-takts påhengsmotor er en kompakt forbrenningsmotor som er montert på baksiden av en båt for å drive propellen. I motsetning til 4-taktsmotorer, fullfører den alle fire forbrenningstrinn i én veivakselomdreining, og tilbyr en enklere design, raskere start og enklere vedlikehold.
2-takts 30 HK bensin påhengsmotor






Fabrikkinteriør
Vår fabrikk spenner over15,000kvadratmeter, som støtter-storskala produksjon med over100dyktige medarbeidere, inkludert et dedikert team av erfarne tekniske ingeniører. Vi er utstyrt med avansert maskineri og moderne produksjonslinjer, som sikrer høy effektivitet, presisjon og konsistent produktkvalitet. Med et sterkt fokus på innovasjon og kvalitetskontroll er anlegget vårt i stand til å håndtere både standard- og tilpassede bestillinger, og møte kravene fra nasjonale og internasjonale markeder.






Kundebilder







Produktene våre er distribuert over fem kontinenter og over 60 land, pålitelige av brukere i forskjellige markeder. Med eksepsjonell holdbarhet og intuitiv design, fortsetter de å få global anerkjennelse. Verifisert tilbakemelding fra kunder fremhever konsekvent reelle gevinster i effektivitet og brukeropplevelse.
FAQ
Spørsmål: Hvordan finner jeg riktig aksellengde for påhengsmotoren min?
A: Bare mål avstanden fra toppen av båtens akterspeil til bunnen av kjølen.
Spørsmål: Hvilke materialer brukes i påhengsmotorene dine?
A: Motorene våre er hovedsakelig laget av slitesterk aluminium for styrke og korrosjonsbestandighet.
Spørsmål: Har produktene dine en garanti?
A: Ja. Vi tilbyr 1 års garanti for kommersiell bruk og 2 års garanti for rekreasjonsbruk.
Spørsmål: Kan jeg kjøpe reservedeler fra deg?
A: Absolutt. De fleste deler er kompatible med Yamaha-modeller og lett tilgjengelig.
Populære tags: saltvann utenbordsmotorer, Kina saltvann utenbordsmotorer produsenter, leverandører, fabrikk
2 TAKTS 30HK PÅHENGSMOTOR
CG MARINE 2-takts 30HP har en stilig ny matt finish, forbedret holdbarhet og brukervennlig betjening. Denne påhengsmotoren er utstyrt med en timer som overvåker maskinens driftsparametere og status, noe som muliggjør rettidig vedlikehold for å sikre optimal ytelse.
| MODELL | T30 |
| Type | 2 Slag |
| akterspeilhøyde | 423 mm (S) / 550 mm (L) |
| Dimensjon | 843*399*1146 mm (S) / 843*399*1273 mm (L) |
| Tørr vekt | 53 kg(S) / 54,5 kg(L) |
| Maks. RPM-område | 4500-5500r/min |
| Maks. Outpower | 22,1 kW (30 HK) |
| Område for tomgangsturtall | 1150±50 r/min |
| Motortype | 2-syl. |
| Forskyvning | 496 cc |
| Bore X-slag | 72*61 mm |
| Tenningstidspunkt | CDI |
| Styresystem | Rorkultkontroll / fjernkontroll |
| Starter systemet | Manuell start / elektrisk start |
| Girskifte | F-N-R |
| Girforhold | 2.08(27/13) |
| Trim og vipp | Håndbok |
| Drivstofftankkapasitet | Utvendig 24L |
| Kapasitet for girolje | Utvendig 24L |
| Blandingsforhold | 50:1 |
| Propell | 9 7/8X12-F |
Et par
Vinteriser påhengsmotorenNeste
40 hk påhengsmotorSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











