Beskrivelse
Tekniske parametere
Om påhengsmotorer
CG Marine




Reservedeler






Utstilling





Kjøpershow






Populære tags: CG Marine 3 HP påhengsmotor, Kina CG Marine 3 HP påhengsmotorprodusenter, leverandører, fabrikk
2 hjerneslag 3HP påhengsmotor
| MODELL | T3 |
| Type | 2 hjerneslag |
| TRANSOM Høyde | 438mm (s) |
| Dimensjon | 628*289*997 mm (s) |
| Tørr vekt | 16,5 kg |
| Maks. RPM -område | 4500-5500r/min |
| Rated Power (KW) | 2.2 |
| Tomgangshastighet (r/min) | 1200±50 |
| Forskyvning | 70 cc |
| Bor X -hjerneslag | 46X42 |
| Tenningssystem | CDI |
| Tennplugg | BR6HS-10 |
| Drivstofftank | Bygget - i 1.4L |
| Girforhold | 2.08(27/13) |
| Girskift | F-N |
| Propell | 7¼ × 6-BS |
Et par
3 Hk 2-takts påhengsmotorSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











